BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Anasayfa / MANŞET / TRT İSTİHDAM FAZLASI PERSONEL LİSTELERİNİ GERİ ÇEKİN…

TRT İSTİHDAM FAZLASI PERSONEL LİSTELERİNİ GERİ ÇEKİN…

Haber-Sen 6 Nolu Şubemiz(İzmir) Bugün (21.06.2019) TRT İzmir Müdürlüğü önünde İstihdam Fazlası Personel listelerinin geri çekilmesi için basın açıklaması gerçekleştirdi.

“Sanata Sanatçıma Dokunma”, “TRT de Kıyım Durdurulsun”,”TRT, TRT olalı Böyle Zulum Görmedi”, “Emekçi Kıyımı Durdurulsun”, “Yaşasın Haklı Meşru ve Onurlu Sendikal Mücadelemiz”, “İstihdam Fazlası Değil Yönetim Hatası”, “Zafer Direnen Emekçinin Olacak”, “Yandaş TRT İstemiyoruz”  dövizleri açıldı.

Eyleme;İzmir Gazeteciler Cemiyeti, TMMOB, Şubeler Platformu, Ege Kars Demoktrat Federasyonu EGE KARSFED, KONAK AKD ALEVİ KÜLTÜR DERNEĞİ, İZMİR Büyükşehir, Karşıyaka, Karabağlar belediyesi yönetim kurulları destek verdi.

Basın Açıklaması metnini TRT emekçisi Leyla Tula Özgür okudu.

“Sanata Sanatçıma Dokunma”, “TRT de Kıyım Durdurulsun”,”TRT, TRT olalı Böyle Zulum Görmedi”, “Emekçi Kıyımı Durdurulsun”, “Yaşasın Haklı Meşru ve Onurlu Mücadelemiz” dövizleri açıldı.

Eyleme; TMMOB, Şubeler Platformu, Ses, Yapıyol Sen, Ege Kars Demoktrat Federasyonu EGE KARSFED, KONAK AKD ALEVİ KÜLTÜR DERNEĞİ, İZMİR Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka belediyesi, Karabağlar belediyesi yönetim kurulları destek verdi.

Basın Açıklaması metnini TRT emekçisi Leyla Tula Özgür okudu.

 İLİŞKİLİ YAZILAR

Avrupa Birliği’nden İhraçlara ve Çalışma Yaşamına İlişkin ILO Konferansı’nda Uyarı!

Konfederasyonumuzun uluslararası kurum ve kuruluşlar nezdinde yürüttüğü çalışmalar ve girişimler sonucunda, Avrupa Birliği 108. Uluslararası ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 + thirteen =

Örnek Resim