28.11.2019 – ÖRGÜTLENME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR – ADIYAMAN ŞUBE VE TEMSİLCİLİK ÖRGÜTLENME HABERLERİ 688 Görüntülenme Paylaş Facebook Twitter Google + Genel Başkanımız Musa ÖZDEMİR, Şube Yöneticimiz Ahmet AYDOĞAN ve İl temsilcimiz Doğan ÇELİK PTT Merkezlerini gezerek PTT Emekçilerini ziyaret ettiler. Yaşasın Haber-Sen, Yaşasın KESK, Yaşasın Örgütlü Mücadelemiz… 2019-11-28 Birgül Karaboğa Paylaş Facebook Twitter Google +