HER ZAMAN HER YERDE KESK/HABER-SEN
DURMAK YOK…MÜCADELEYE DEVAM….
18 Ağustos 2020 tarihinde Kahramanmaraş İlinde Genel Merkez Yöneticilerimiz Yaşar POLAT, Can DELİDUMAN 7 Nolu Şb.Yöneticimiz Ahmet Aydoğan ve Kahramanmaraş temsilcimiz Mahmut BOZGÜN Maraş PİDM Md.lüğü -Maraş PTT Narlı PTT- Oniki Şubat PTT- Kaledibi PTT-Pazarcık PTT ve Türkoğlu PTT Merkez Müdürlüklerini ziyaret ederek çalışanların sorunlarını dinleyip bilgi alış verişinde bulundular.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2020/10/118086430_2781811365381600_3239909650604286976_o-660x330.jpg)