Genel Mali Sekreterimiz Sabri Gündüz, 4 No.lu Şube Yöneticilerimiz Sedat Oğuz, Musa Yaşar ve Zehra Altıntaş ile birlikte Bağcılar PDM , Bağcılar, Güneşli ve Soğanlı PTT emekçileri ziyaret edilerek sendikal faaliyetlere ilişkin bilgilendirme yapıldı…
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2021/10/246005772_3112757348953665_2307175031593998035_n-660x330.jpg)
Genel Mali Sekreterimiz Sabri Gündüz, 4 No.lu Şube Yöneticilerimiz Sedat Oğuz, Musa Yaşar ve Zehra Altıntaş ile birlikte Bağcılar PDM , Bağcılar, Güneşli ve Soğanlı PTT emekçileri ziyaret edilerek sendikal faaliyetlere ilişkin bilgilendirme yapıldı…
Haber-Sen MYK ve 7 Nolu Şube Yönetimi Hatay’da emekçilerle biraraya geldi. Hatay DTM, Samandağ PTT, ...