Genel TİS ve Hukuk Sekreterimiz Mehmet Ali ELCEK, 4 No.lu Şube Yöneticilerimiz ve İşyeri temsilcilerimiz ile birlikte Eyüp PTT ve PDM merkezlerini ziyaret ederek bildirilerimiz dağıttılar.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2021/10/246736303_3114154705480596_7470951726825888530_n-660x330.jpg)
Genel TİS ve Hukuk Sekreterimiz Mehmet Ali ELCEK, 4 No.lu Şube Yöneticilerimiz ve İşyeri temsilcilerimiz ile birlikte Eyüp PTT ve PDM merkezlerini ziyaret ederek bildirilerimiz dağıttılar.
Haber-Sen MYK ve 7 Nolu Şube Yönetimi Hatay’da emekçilerle biraraya geldi. Hatay DTM, Samandağ PTT, ...