MYK ve Şube Başkanlarımız Diyarbakır PİM’i ziyaret ederek emekçilerle bir araya geldi. Son dönem sendikal faaliyetlerimiz aktarıldı, emekçiye yüklenen fazla tebligatla ilgili çözüm önerileri görüşüldü.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-05-at-14.30.20-2-660x330.jpeg)
MYK ve Şube Başkanlarımız Diyarbakır PİM’i ziyaret ederek emekçilerle bir araya geldi. Son dönem sendikal faaliyetlerimiz aktarıldı, emekçiye yüklenen fazla tebligatla ilgili çözüm önerileri görüşüldü.
Haber-Sen MYK ve 7 Nolu Şube Yönetimi Hatay’da emekçilerle biraraya geldi. Hatay DTM, Samandağ PTT, ...