Haber-Sen 5 No’lu Şubeden yöneticiler Deniz Salmanlı, Bektaş Saltık, İhsan Gülmez, Abdullah Karatekin PTT Sarıyer PDM, Boğaz Posta Dağıtım ve Sarıyer Merkez Müdürlüğünde örgütlenme çalışması yapmıştır.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-04-at-16.21.53-e1696427726419-660x330.jpeg)
Haber-Sen 5 No’lu Şubeden yöneticiler Deniz Salmanlı, Bektaş Saltık, İhsan Gülmez, Abdullah Karatekin PTT Sarıyer PDM, Boğaz Posta Dağıtım ve Sarıyer Merkez Müdürlüğünde örgütlenme çalışması yapmıştır.
EtiketlerABDULLAH BEKTAŞ DENİZ HABER-SEN 5 NOLU ŞUBE İHSAN ÖRTÜTLENME
Haber-Sen MYK ve 7 Nolu Şube Yönetimi Hatay’da emekçilerle biraraya geldi. Hatay DTM, Samandağ PTT, ...