Haber-Sen Merkez Yönetim Kurulumuzca Osmaniye DTM Başmüdürlüğü, Toprakkale Müdürlüğü, Kadirli Dağıtım Merkez Müdürlüğü ile Cengiz Topel, Sanayi ve Çarşı şubeleri, ayrıca Ceyhan DTM ve Merkez Müdürlüğünde emekçilerle biraraya gelindi.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-25-at-22.19.35-1-e1698671691534-660x330.jpeg)
Haber-Sen Merkez Yönetim Kurulumuzca Osmaniye DTM Başmüdürlüğü, Toprakkale Müdürlüğü, Kadirli Dağıtım Merkez Müdürlüğü ile Cengiz Topel, Sanayi ve Çarşı şubeleri, ayrıca Ceyhan DTM ve Merkez Müdürlüğünde emekçilerle biraraya gelindi.
Haber-Sen MYK ve 7 Nolu Şube Yönetimi Hatay’da emekçilerle biraraya geldi. Hatay DTM, Samandağ PTT, ...