Haber-Sen MYK ve 2 Nolu Şube Yönetimi Kütahya’da emekçilerle biraraya geldi. Kütahya Başmüdürlüğü, PDM ile PTT Müdürlüğü ziyaret edildi; Liyakatsizlik, Emek Sömürüsü, Ekonomik Kriz vb. konular ele alındı.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-26-at-16.24.40-660x330.jpeg)
Haber-Sen MYK ve 2 Nolu Şube Yönetimi Kütahya’da emekçilerle biraraya geldi. Kütahya Başmüdürlüğü, PDM ile PTT Müdürlüğü ziyaret edildi; Liyakatsizlik, Emek Sömürüsü, Ekonomik Kriz vb. konular ele alındı.
Haber-Sen MYK ve 7 Nolu Şube Yönetimi Hatay’da emekçilerle biraraya geldi. Hatay DTM, Samandağ PTT, ...