Ankara 2 no.lu şubemiz Ankara Posta İşleme Merkezinde 29.01.2009 tarihinde düzenlediği kadın sorunları ve kadınların Sendikalardaki konumu konulu toplantıya Haber-Sen Adına APİM İşyeri Temsilcimiz Aysel Kaya , SES MYK üyesi Meryem Özsöğüt KESK Kadın Sekreteri Songül Morsümbül konuşmacı olarak katıldı.
Etiketlerkadın dağıtıcılar kadın toplantısı
![](http://www.habersen.org.tr/2009/wp-content/upload/2009/01/kadintoplantisi.jpg)
İLİŞKİLİ YAZILAR
BASKILARINIZLA SÜRGÜNLERİNİZLE CEZALARINIZLA SENDİKAL MÜCADELEMİZİ ENGELLEYEMEYECEKSİNİZ!..
DİYARBAKIR PTT Başmüdürlüğü binası önünde toplanan Şube üye ve yöneticilerimiz, özlük hakları, liyakatsiz atamalar ve ...