Haber-Sen MYK ve Şube Başkanlarımız TRT Diyarbakır Müdürlüğünü ziyaret ederek emekçilerle bir araya geldi. Son dönemde yapılan sınavlar ve hukuksal kazanımlar ile kadro sorunları görüşüldü.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-05-at-14.35.05-660x330.jpeg)
Haber-Sen MYK ve Şube Başkanlarımız TRT Diyarbakır Müdürlüğünü ziyaret ederek emekçilerle bir araya geldi. Son dönemde yapılan sınavlar ve hukuksal kazanımlar ile kadro sorunları görüşüldü.
Haber-Sen MYK ve 7 Nolu Şube Yönetimi Hatay’da emekçilerle biraraya geldi. Hatay DTM, Samandağ PTT, ...