Genel Başkanımız Mesut Balcan ve 7 No.lu Şube yöneticilerimiz Samandağ Posta Dağıtım Merkezini ziyaret etti. Son günlerde PTT’de yaşanan sorunlar görüşüldü ve emekçilere sendikamızın çalışmaları hakkında bilgi verildi.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-05-at-13.54.59-3-660x330.jpeg)
Genel Başkanımız Mesut Balcan ve 7 No.lu Şube yöneticilerimiz Samandağ Posta Dağıtım Merkezini ziyaret etti. Son günlerde PTT’de yaşanan sorunlar görüşüldü ve emekçilere sendikamızın çalışmaları hakkında bilgi verildi.
Haber-Sen MYK ve 7 Nolu Şube Yönetimi Hatay’da emekçilerle biraraya geldi. Hatay DTM, Samandağ PTT, ...