Haber-Sen MYK ve 7 Nolu Şube Yönetimi Hatay’da emekçilerle biraraya geldi. Hatay DTM, Samandağ PTT, Orhanlı Mobil PTT ziyaret edildi; PTT merkezlerinin sorunları yerinde tespit edildi, emekçilerle fikir alışverişinde bulunuldu.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-26-at-12.44.08-660x330.jpeg)
Haber-Sen MYK ve 7 Nolu Şube Yönetimi Hatay’da emekçilerle biraraya geldi. Hatay DTM, Samandağ PTT, Orhanlı Mobil PTT ziyaret edildi; PTT merkezlerinin sorunları yerinde tespit edildi, emekçilerle fikir alışverişinde bulunuldu.
Haber-Sen MYK ve 2 Nolu Şube Yönetimi Kütahya’da emekçilerle biraraya geldi. Kütahya Başmüdürlüğü, PDM ile ...