Haber-Sen MYK üyelerimiz ile 3 Nolu Şube Yöneticilerimizin de aralarında bulunduğu, Hatay KESK Koordinasyon merkezi, deprem bölgesinde dayanışmayı ve yardımlaşmayı bir sonraki gönüllülerimize bıraktı. #DayanısmaEngellenemez
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2023/03/WhatsApp-Image-2023-02-26-at-13.58.08-660x330.jpeg)
Haber-Sen MYK üyelerimiz ile 3 Nolu Şube Yöneticilerimizin de aralarında bulunduğu, Hatay KESK Koordinasyon merkezi, deprem bölgesinde dayanışmayı ve yardımlaşmayı bir sonraki gönüllülerimize bıraktı. #DayanısmaEngellenemez
Haber-Sen MYK ve 7 Nolu Şube Yönetimi Hatay’da emekçilerle biraraya geldi. Hatay DTM, Samandağ PTT, ...