Haber-Sen Genel Sekreterimiz İbrahim DAMATOĞLU ve Basın Yayın Sekreterimiz Banu SAVAŞ, 2 Nolu Şube Basın Yayın Sekreterimiz Kübra EVLİYAOĞLU BEKTAŞ, 4 Nolu Şube Sekreterimiz Yener KABALOĞLU Turhal ve Pazar’da PTT emekçileri ile görüştü. Tokat il temsilcimiz Murat Tekcan’da örgütlenme çalışmalarına katıldı. Pazar ilçesinde bir araya geldikleri Tokat Başmüdürü Muhterem Demir’le görüşen MYK ve şube üyelerimiz, bölgede yaşanan sorunları ve talepleri de aktardılar.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2021/08/Tokat1-660x330.jpeg)