Genel Mali Sekreterimiz Sabri Gündüz, 3 Nolu Şube Başkanımız Mehmet Uluğ, Şube Denetleme Kurulu Başkanı Zafer Söker ve Mardin İl Temsilcimiz Hasan Yüş, Mazıdağı PTT Merkezi emekçilerini ziyaret etti.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2023/03/WhatsApp-Image-2023-03-22-at-15.50.52-1-e1679578290226-660x330.jpeg)
Genel Mali Sekreterimiz Sabri Gündüz, 3 Nolu Şube Başkanımız Mehmet Uluğ, Şube Denetleme Kurulu Başkanı Zafer Söker ve Mardin İl Temsilcimiz Hasan Yüş, Mazıdağı PTT Merkezi emekçilerini ziyaret etti.
Haber-Sen MYK ve 7 Nolu Şube Yönetimi Hatay’da emekçilerle biraraya geldi. Hatay DTM, Samandağ PTT, ...