Genel Başkanımız Mesut BALCAN ve 7 Nolu Şube Yöneticilerimiz Iğdır PTT Başmüdürlük birimleri, Merkez ve Posta Dağıtımları gezilerek son dönemlerde PTT ‘deki güncel gelişmeler anlatıldı. Örgütleme çalışmaları yapıldı.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-01-26-at-20.42.46-660x330.jpeg)
Genel Başkanımız Mesut BALCAN ve 7 Nolu Şube Yöneticilerimiz Iğdır PTT Başmüdürlük birimleri, Merkez ve Posta Dağıtımları gezilerek son dönemlerde PTT ‘deki güncel gelişmeler anlatıldı. Örgütleme çalışmaları yapıldı.
Haber-Sen MYK ve 7 Nolu Şube Yönetimi Hatay’da emekçilerle biraraya geldi. Hatay DTM, Samandağ PTT, ...