Gnl.Hukuk Sekt.Mehmet Ali Elcek, Gnl.Basın Eğitim Sekt.Banu Savaş ve 1 No.lu Şb.Bşk.Sadık Canyurt ile Denetleme Krl.Üyemiz Fırat Ateş, TRT Gnl.Md.Yrd.Mustafa Malkoç’la sendikamızın lojman kazanım davası ve kurum binalarının son durumu görüşüldü.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-05-at-17.17.41-660x330.jpeg)
Gnl.Hukuk Sekt.Mehmet Ali Elcek, Gnl.Basın Eğitim Sekt.Banu Savaş ve 1 No.lu Şb.Bşk.Sadık Canyurt ile Denetleme Krl.Üyemiz Fırat Ateş, TRT Gnl.Md.Yrd.Mustafa Malkoç’la sendikamızın lojman kazanım davası ve kurum binalarının son durumu görüşüldü.
Haber-Sen MYK ve 7 Nolu Şube Yönetimi Hatay’da emekçilerle biraraya geldi. Hatay DTM, Samandağ PTT, ...