İzmit Posta Dağıtım Müdürlüğü ve Karamürsel PTT merkezini geziyoruz.
Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimizden Örgütlenme Sekreterimiz İbrahim DAMATOĞLU, Mali Sekreterimiz Hakan ÜNAL, Hukuk Sekreterimiz Yaşar POLAT ve 2 Nolu Şube Örgütlenme Sekreterimiz Yener KABALOĞLU ile birlikte PTT Emekçileri ile bir araya gelerek işyerinde yaşanan sorunlarına yönelik görüş alışverişinde bulundular.
İLİŞKİLİ YAZILAR
PTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE KURUMDA YAŞANAN SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN GÖRÜŞME YAPILDI!.
PTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE KURUMDA YAŞANAN SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN GÖRÜŞME YAPILDI!. 18 Temmuz 2024 tarihinde, ...