21.08.2017-25.08.2017 tarihleri arası Van, Hakkari, Şırnak ve Bitlis il örgütlenme çalışmalarına Gen Başkanımız Musa ÖZDEMİR, Genel Kadın Sekreterimiz Ayşe NOYAN KOLUMAN, Genel TİS Sekreterimiz Yaşar POLAT ve 7 Nolu Şube Başkanımız Mesut BALCAN’ ın katılımı ile örgütlenme gezisi gerçekleştirilmiştir.
İLİŞKİLİ YAZILAR
PTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE KURUMDA YAŞANAN SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN GÖRÜŞME YAPILDI!.
PTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE KURUMDA YAŞANAN SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN GÖRÜŞME YAPILDI!. 18 Temmuz 2024 tarihinde, ...