8.Dönem 2. Genişletilmiş Başkanlar Kurulumuzu Ankara’da tamamladık. Siyasal, sendikal, toplumsal ve ekonomik süreç değerlendirildi, bölgelerdeki sorunlar ve çözümleri konuşuldu. Haber-Sen’in kuruluşundan bugüne kazanımları görüşüldü. Sendikamızın mücadelesinin niteliğini arttıracak çözüm önerileri tartışıldı . Şube başkan ve temsilcilerimizle birlikte sendikamız adına verimli geçen bir kurulu tamamlamış olduk.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2024/07/DSC_0736-e1721727490689-660x330.jpg)