5 aralık 2018 tarihinde KESK Eş Başkanı Aysun Gezen ve Sendikamız Genel Örgütlenme Sekreteri İbrahim Damatoğlu ile birlekte 2 nolu şube yöneticilerimiz ve KESK’e bağlı sendikalırımıza ait MYK Üyelerinin katılımıyla, 9 Aralık 2018 tarihinde saat 13:00 de Samsun Cumhuriyet meydanında yapılacak olan KESK bölgesel mitingimize katılım çağrısı ve Haber-Sen, PTT işyeri örgütlenme çalışmalarında bulunduk.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2018/12/samsun--660x330.jpg)