Eyüp Posta Dağıtım, Alibeyköy, Gaziosmanpaşa ve Fatih PTT Merkez Müdürlükleri ziyaret edildi.
Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimizden Örgütlenme Sekreterimiz İbrahim DAMATOĞLU, Mali Sekreterimiz Hakan ÜNAL, Hukuk Sekreterimiz Yaşar POLAT, 4 Nolu Şube Başkanımız Melek BAL ve Eyüp Posta Dağıtım İşyeri Temsilcisi Sedat ERGİN ile birlikte PTT Emekçileriyle bir araya gelerek işyerinde yaşanan sorunlarına yönelik görüş alışverişinde bulundular.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2019/03/WhatsApp-Image-2019-03-14-at-17.52.03-660x330.jpeg)