Bugün 25.09.2019 Çarşamba Genel Başkanımız Musa ÖZDEMİR, Genel Sekreterimiz Burak USTAOĞLU, Genel Kadın Sekreterimiz Ayşe NOYAN KOLUMAN ve 4 Nolu Şube Kadın Sekreterimiz Gülseren GÜNDOĞDU Tekirdağ Süleyman Paşa Posta Dağıtım Merkez Müdürlüğünde çalışanları ziyaret edip, bilindiği üzere toplam 5 milyonu aşkın kamu emekçisini ve emeklisini, ailelerini de kattığımızda yaklaşık 20 milyon insanımızı yakından ilgilendiren toplu sözleşme görüşmelerin nasıl bir hüsranla sonuçlandığı hakkında ve PTT ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptılar.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2019/09/IMG-20190925-WA0003-660x330.jpg)