BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Anasayfa / MANŞET / TRT EMEKÇİLERİNİN HAKKINI HER PLATFORMDA SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

TRT EMEKÇİLERİNİN HAKKINI HER PLATFORMDA SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

UNİ tarafından İspanya- Madrid de düzenlenen panellere 20 nin üzerinde ülke katılım sağladı. Sendikamız adına toplantıya  Genel sekreterimiz Burak USTAOĞLU katıldı. 3 gün boyunca işlenilen konular

Kamu hizmeti yayıncılığı,

Medya üzerinde ki siyasi baskılar,

Gazeteciler üzerindeki baskılar,

Gelişen teknolojide medya,

Fransa, Arjantin, Türkiye, Tayvan’ın özel olarak konu edildiği paneller de KESK HABER-SEN’den Genel sekreterimiz Burak USTAOĞLU panelist olarak yer almıştır.

Türkiye de medyanın tekelleşmesi, Kamu Hizmeti Yayıncılığının sorunları bu hizmeti vermekle sorumlu TRT’de ki emekçilerin uğradığı saldırılar, gelişen medya teknolojisinde ve yeni istihdam şekillerinde sendika üzerine konuşma başlıkları ile konuşan Burak USTAOĞLU son olarak tüm ülkelerdeki gerek yazılı, gerek görsel medya üzerindeki baskılara karşı UNI bünyesinde bir manifesto hazırlanması çağrısı yaparak konuşmasını sonlandırmıştır.

bu hizmeti vermekle sorumlu TRT de ki emekçilerin uğradığı saldırılar, gelişen medya teknolojisinde ve yeni istihdam şekillerinde sendika üzerine konuşma başlıkları ile konuşan Burak USTAOĞLU son olarak tüm ülkelerdeki gerek yazılı gerek görsel medya üzerindeki baskılara karşı UNİ bünyesinde bir manifesto hazırlanması çağrısı yaparak konuşmasını sonlandırmıştır.

Print Friendly, PDF & Email


İLİŞKİLİ YAZILAR

Eşitlik, Özgürlük ve Laiklik Mücadelesinin Daha Kararlı Şekilde Yürütülmesi Kaçınılmaz Hale Gelmiştir!

Darbeler kendi rejimini kurumsallaştırmak için ya tek seferde mevcut anayasayı değiştirerek kendi anayasalarını ilan ederler ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 5 =

Örnek Resim