Genel Başkanımız Musa Özdemir 24 Mayıs 2020 tarihinde çıktığı Artı Tv canlı yayınında PTT Emekçilerinin salgın sürecinde de yoğun çalışma durumunu değerlendirdi.
![](https://habersen.org.tr/2016/wp-content/uploads/2020/05/WhatsApp-Image-2020-05-28-at-17.00.35-660x330.jpeg)
Genel Başkanımız Musa Özdemir 24 Mayıs 2020 tarihinde çıktığı Artı Tv canlı yayınında PTT Emekçilerinin salgın sürecinde de yoğun çalışma durumunu değerlendirdi.
8.Dönem 2. Genişletilmiş Başkanlar Kurulumuzu Ankara’da tamamladık. Siyasal, sendikal, toplumsal ve ekonomik süreç değerlendirildi, bölgelerdeki ...