Anasayfa / MANŞET / PTT A.Ş. GÖREVDE YÜKSELME SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

PTT A.Ş. GÖREVDE YÜKSELME SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

PTT Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavları Hakkında

17.02.2024 tarihinde yapılan PTT Görevde Yükselme sınavı ile 24.02.2024 tarihinde yapılan Unvan Değişikliği sınavının tercih süreci, 27 Mayıs 2024 Pazartesi günü başlayacak olup 31 Mayıs 2024 tarihinde son bulacaktır.

Sınavı kazanıp tercih yapmaya hak kazanan adaylar, İdari Hizmet Sözleşmeli Görevde Yükselme-Unvan Değişikliği Sınavı Tercih Formunu dolduracaklardır.

Sınavı kazanıp tercih yapmaya hak kazanan adaylar Görevde Yükselme sınavları için en fazla 50 tercih, Unvan Değişikliği sınavları içinse en fazla 25 tercih yapabilecektir. Tercih formalarının düzenlenmesine müteakip Başmüdürlükler, 4 Haziran 2024 tarihine kadar formları İnsan Kaynakları Daire Başkanlığına gönderecektir.

Atama işlemlerinin tamamlanmasına müteakip atananlar, PTT AŞ. tarafından ilan edilecektir. Süresi içerisinde tercih yapmayan, atandığı halde görevi başlamayanlara ikinci tercih hakkı verilmeyecektir.

Sınav ilanında yer aldığı halde kapatılan müdürlükler için o başmüdürlük emrine, merkezi şubeye dönüştürülmesi durumunda ise şubenin bağlandığı merkeze atama yapılacaktır.

Kesinleşmiş sınav sonuçları ik.ptt.gov.tr/duyurular-2 ve sbys.hacibayram.edu.tr sitelerinde yayınlanmıştır.

Tercih yapacak tüm emekçilere başarılar diliyoruz

Print Friendly, PDF & Email


İLİŞKİLİ YAZILAR

KAYYIM ANLAYIŞINI VE İKTİDARIN İKİRCİKLİ YAKLAŞIMINI REDDEDİYORUZ

BASINA VE KAMUOYUNA  Kayyım Anlayışını ve İktidarın İkircikli Yaklaşımını Reddediyoruz Demokrasi olmasa basın özgürlüğü de ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × four =

Örnek Resim